x

Ads: Health and BeautySkin Care in Lithuania

Social:

Rio salon laser hair removal system (x 20) in Lithuania in Skin Care

Rio Salon Laser Hair Removal System (X 20)
Price: € 285
Views in this ad: 2841
District / Location: Lithuania
Contact the advertiser:
+37060512345

www.bestprices1.com

Dabar galite mėgautis nuolat plaukų sumazinti nemokant brangias salonas procedūros su siuo Rio Laser Hair Remover, kuris nukreiptas iki 20 plaukų nauda. Netrukus jūsų oda bus kaip sklandziai, kaip jūs visada wated ji būtų!

Rio Laser Hair Remover darbų siunčiant lazerio sviesos į plaukų folikulus pakankamai energijos sunaikinti saknų, be jo poveikį supančiai aplinkai. Sis procesas zinomas kaip photothermolysis. Nėra jokių chemikalų ar skausmingas adatos. Is tikrųjų, jūs būsite nustebinti tuo, kaip lengvai plaukų salinimo lazeriu yra. Pagrindinis plaukų salinimo lazeriu yra tinkami daugelyje sričių, įskaitant kojų, rankų, underarms, bikini linija ir veido plaukų.

Komplekte yra lengva laikytis "zingsnis po zingsnio DVD.
Kliniskai įrodyta.
Netinka juodos arba Afro-Karibų odos Complexion arba pilkos arba baltos spalvos plaukų.
Rio ® salonas lazerinis skenavimas HAIR REMOVER T darbų siuntimo lazerio sviesos į plaukų folikulus pakankamai energijos sunaikinti saknų, be jo poveikį supančiai aplinkai. Sis procesas zinomas kaip photothermolysis. Skirtingai vidaus vartojimui IPL (intense Pulse Light) lazerio procedūros rezultatai yra nuolatiniai.

Plaukų salinimo lazeriu AR IPL?
Pagrindinis naudoti IPL (intense Pulse Light) rekomenduoja ir toliau, dėl ketinate gydymo srityje kas dvi savaites, kad būtų uzkirstas kelias plaukų Augimo. Taip yra todėl, IPL ne sunaikinti plaukų saknis, todėl Augimo įvyks, jei gydymas nėra kartojama kas dvi savaites. Plaukų salinimo lazeriu technologija faktiskai sunaikina plaukų saknis suteikiant nuolatinį plaukų sumazinimas.

 

Plaukų salinimo lazeriu aiskinamajame
Lazeriai pristatyti intensyvios sviesos sviesa, kuri yra sudaryta is vieno bangos ilgio ar spalvos. Odos is esmės yra skaidri, kad sviesos bangos ilgis 808 (nano metrų), o melanino sudėtyje struktūrų sugeria lazerio energiją, sios bangos. Todėl galima nukreipti į plaukų folikulus, kad yra melanino koncentracija, nepazeidziant apylinkes.

Sviesos energiją sugeria melanino pigmento rezultatus greitai pasildymo į plaukų folikulus. Tai silumos suardo ląstelės (nervas), atsakingas uz plaukų augimą. Jei pakankamai sildymas būtų pasiektas, tada folikulas yra nuolat isjungtas, dėl nuolat mazinti plaukų augimą. Pastaba: Tai skiriasi nuo buveinės IPL (intense Pulse Light), kuri reikalauja tęsti gydymą kas dvi savaites, kad būtų uzkirstas kelias plaukų Augimo.

Tinkamas odai
Melaninas į epidermį ir sugeria energiją ir apribojimų įsiskverbimo gylis lazerio į odą. Naudojant sviesos bangos ilgis 808nm leidzia gydyti gana tamsios odos taip pat sąziningai-skinned rūsys. Tačiau, lazerinės plaukų gydymas netinka Afro Caribbean arba juodos odos blakstienų. Gydymas lazeriu yra neveiksminga salinti baltos arba pilkos spalvos plaukų. Elektrolizė turėtų būti laikomos alternatyva gydyti.

 

KAIP VARTOTI
Zinoma, skaityti ir suprasti Informacija Vadovas jeigu pries pradėdami darbą ir stebėti, zingsnis po zingsnio, DVD, puikus patarimai ir metodai. Norėdami gauti geriausius rezultatus, rekomenduojame, kad jūs naudojate SCAN mode plaukus, kurie buvo sukapotos į 1mm-2mm ilgio.

24 valandos pries pradedant gydymą yra labai svarbu padaryti lopo mėginys. Pleistras testas bus patvirtinti didziausią galios lygį, jūsų odos tipą. Kiekviena zona turi būti laikoma, turi būti patikrinta, kaip odos spalva gali kisti.

Naudodami + / - mygtukus, kad pasirinktumėte tinkamą galios lygį jūsų odos tipą youre ready to go. Paspauskite SCAN mygtuką vieną kartą ir vieta lazdelę ant odos tada paspauskite ir laikykite nuspaudę mygtuką, lazdelės, kad zap plaukus. Po to galite pereiti į kitą sritį plaukus reikia gydyti tol, kol baigsite.

Gydyti plaukus ne visada patenka is karto, nes jie barsto laikui bėgant, jie isleido is plaukų folikulus todėl būkite kantrūs. Plaukų salinimo lazeriu paprastai laikoma veiksminga po 6 gydymo per 6 mėnesių laikotarpį. IPL (intense Pulse Light) namų patvirtintiems produktams paprastai reikalauja nuolatinio gydymo kas dvi savaites, kad būtų uzkirstas kelias plaukų Augimo.

 

DAZNIAUSIAI UZDUODAMI KLAUSIMAI APIE LASER PLAUKŲ SUMAZINIMO

Kaip galiu pasirinkti tarp lazerių technologijos ir IPL (intense Pulse Light)?
Su IPL buveinės plaukų saknis yra ne sunaikinti, o kaip toks, tu turi trauktis kiekvienos srities kas dvi savaites, kad būtų uzkirstas kelias plaukų Augimo. Su lazeriu technologija plaukų saknis yra sunaikinama suteikiant nuolatinį plaukų sumazinimas.

Kaip turėčiau paruosti mano oda ir plaukai ir plaukų salinimo lazeriu?
Plaukų salinimo lazeriu nereikia jokių specialių odą preparatus. Plaukų salinimo lazeriu yra efektyviausias dėl blyski oda rekomenduojame vengti degintis, saulė, lovos ir padirbtų rauginimo, jei įmanoma geriausių rezultatų dėl plaukų, kurie yra tik 1-3 mm ilgio, rekomenduojame apipjaustymas plaukus pries gydymą. Kitu atveju galite skustis pries gydymą, kol plaukai dar matomas saknis.

Kaip mano oda atrodo po gydymo?
Paprastai nėra suvokiamas pakeitimai bus matyti. Nezymus paraudimas po gydymo gali pasireiksti, bet paprastai isnyksta per 24 valandas. Bet lokalus paraudimas po gydymo sukeltų plaukų folikulai sunaikinimas ir yra gana įprasta.

Kokiose srityse galėčiau elgtis?
Dauguma kūno plaukus galima pasalinti naudojant plaukų salinimo lazeriu - Dazniausiai sritys veido, underarms, kojų, krūtinės, nugaros ir bikini linija. Mes rekomenduojame naudoti plaukų salinimo lazeriu ant antakiai.

Kaip daznai galima kartoti gydymą?
Tol, kol plauko folikulą supančią odą ar ne raudona, gerklės ar uzdegimas, gydymas gali būti pakartotas po 24 valandų. Dauguma zmonių, palaukti 3-4 savaites nuo gydymo pamatyti plaukus, kurie buvo shed ir nustatyti naujus vėl augimas.

 

Kiek gydymas bus reikalingas?
Plaukų salinimo lazeriu paprastai laikoma veiksminga po 6 gydymo per 6 mėnesių laikotarpį. Tai priklauso nuo asmens ir plotas gydoma, plaukų tankumą, plaukų augimo ciklas ir spalvos. Tamsūs plaukai ant tikrosios odos atsiliepia geriausias, bet ir tamsūs plaukai ir sąziningai gali uztrukti keletą gydymo ilgalaikius rezultatus. Kai kurie asmenys gali reikalauti daugiau, o kai kurie maziau procedūros, siekiant patenkinti. Is pradzių jūs pastebėsite, laipsniskai mazinti formuotojai numerį. Moterys, kurios kenčia nuo pernelyg didelio plaukų augimo dėl vyrų tipas hormonai gali reikalauti, kad ilgalaikės prieziūros.

Ar galiu naudoti kitus plaukų salinimo būdus tarp gydymo?
Plaukų salinimo lazeriu reikia plaukus reikia esančių folikulų, plaukų salinimo būdus, kurie Renkama plaukus, pavyzdziui, vaskavimo, Epilātori ir tweezing netinka naudoti tarp jų gydymą. Balinti plaukus, taip pat nėra tinkama, nes ji panaikina pigmento ir teikia lazeris neveiksmingas. Skutimosi, mikro-dermabrasion diskus ir Depiliacijos kremas idealiai tinka naudoti tarp gydymo.

 

Ar yra kokia nors reabilitaciją įprastas turėčiau imtis?
Saulės poveikio ar įdegio giliai reikėtų vengti bent savaitę. Jei oda yra veikiami naudoti apsaugos nuo saulės. Taip pat venkite naudoti abrazyvinių valymo arba odos sveitimo procedūros. Venkite maudantis chloro vandenyje arba naudojant kubilo 48 val.


Mokslinius tyrimus dėl plaukų salinimo lazeriu

Jinnah Medicinos koledzas, Lahore, Pakistanas. Plaukų salinimo lazeriu su Lazerinis diodas 800 nm.

STUDIJŲ retrospektyvus tyrimas 1000 moterų su Fitzpatric tipų odai II ir VI zonose.
ISVADA 500 moterų, gydytų dėl jų visą veido ir kaklo, aisku plaukai sumazinimas buvo apskaičiuotas pagal 70% iki 80% po penkerių į sesi procedūros. Kitose srityse plaukų sumazinimas buvo didesnis svyruoja nuo 80% iki 95%, o moterų pasiekti patenkinamų rezultatų per keturis ar penkis procedūros.

Harvardo medicinos mokykloje / Lazeriniai centras Niujorkas. Veiksminga, plaukų mazinimo Naudojant Impulsiniai, diodinis lazeris.

STUDIJŲ IR 92 pacientams, gydytiems ne dvi atskiras patalpas, kurią sudaro 45 vyrai ir 47 moterys su įvairių plaukų spalvų ir tipų odai. Gydymas buvo atliktas 0, 1, 3, 6 ir 9 mėnesius.

 

ISVADA 89% pacientų pasiekė reiksmingą ilgalaikių plaukų sumazinti sį didelis, ilgalaikis, akli, kontroliuojami ir kiekybinis tyrimas. Daugeliui pacientų buvo beveik baigtas, nuolatinis plaukų sumazinimas po dviejų gydymo. Re auga plaukai paprastai plonesnis ir lengvesnis spalvos, pridedant prie kosmetikos naudai.

Harvardo medicinos mokykloje. Tyrimas Diode Laser plaukų mazinti visų tipų odai.

STUDIJŲ keturiasdesimt dalykų, 25 moterų ir 15 vyrų su rupi, tamsių plaukų ant savo slaunis ir nugarą gydyti.

ISVADA lazerio diodas 800 nm, numato veiksmingas, ilgalaikis plaukų sumazinti vidutinės siurksčių plaukų pigmentacija, net kai tamsiai-skinned pacientų. Tiek trumpalaikes plaukų augimą delsimo ir nuolatinių plaukų sumazėjimas buvo pastebėtas. Be to, kai plaukai vėl augimas vis dėlto atsirado, plaukai plonesni ir lengvesni.

Japonijos visuomenė nuo 1999 Estetinės chirurgijos. Paskaita pateikta.

STUDIJŲ faktai apie daugiacentris klinikinis tyrimas tyrimuose, kuriuose dalyvavo 150 pacientų. Tyrimas dalyvauja sesių gydymo svirksčiama 1 - 2 mėnesius, isskyrus pacientams buvo stebimi ne maziau kaip sesiems mėnesiams po paskutinio gydymo.

ISVADA 93% moterų ir 80% vyrų turi didelį nuolatinį plaukų mazinimas.

 

Produkto spalva: Aqua and White
Box Height: 25 cm
Box Width: 24 cm
Box Depth: 8 cm
Produkto dėzutėje Svoris: 1.3 kg

1 klasės produktą, kurio sudėtyje 3B klasės lazeris
808nm zvalgos lazerines
Saugos raktas papildomas saugumo

Komplektas
1 x Valdymo įrenginys & Wand
Visas instrukcijas
1 x DVD

Search

Skin Care

Skin Care in Lithuania

For sale Rio salon laser hair removal system (x 20) in Lithuania
Buy and Sell Skin Care: Rio salon laser hair removal system (x 20) used in Lithuaniaemail

Comments

Be the first to comment on this ad!


email

Ask the advertiser / Comments

Enter the image below:Spam and offensive comments will be deleted
* We recommend only do local transactions to avoid payment or bank transfer.
* Never pay with bank payment or other anonymous payment services.
* The Freecker.com never gets involved in the transaction between the seller and buyer. Does not deal with payments, or transportation of goods, does not guarantee transactions, does not provide custody services, offers no protection to the buyer and the seller. The Freecker.com not qualify the seller
* If it seems too good to be true it probably is.For sale Skin Care

Rio Salon Laser Hair Removal System (X 20)
Rio Salon Laser Hair Removal System (X 20)
€ 285
Skin Care

The Freecker.com is not responsible for the ads and articles posted in the classified pages of the web site. The use of this Web site constitutes acceptance of the Terms of use

Post Classifieds for Free. Post your ad now. Post Free Ads Now!

Related Ads in Skin Care

ANABOLIC STEROIDS - HGH, NQK KIGTROPIN -GOOD PRICES, BEST SERVICE, TOP QUALITY
ANABOLIC STEROIDS - HGH, NQK KIGTROPIN -GOOD PRICES, BEST SERVICE, TOP QUALITY
Skin care peptide pwder palmityl pentapeptide 3
Skin care peptide pwder palmityl pentapeptide 3

$ 100

RESEARCH CHEMICALS AND DRUGS FOR SALE

US$ 15-19

Original Rave on, TranQuility, Eight ballz and many other bath salts on sale

$ 8

PARALYSIS TREATMENT
PARALYSIS TREATMENT

Ads: Health and Beauty

Fragrances | Makeup | Nutrition | Skin Care |